13 / Грудень, 2021
15 - 17 грудня 2021 року у м. Сеулі (Республіка Корея) проходитиме Глобальний саміт Партнерства «Відкритий Уряд». Це - найважливіша подія у сфері відкритого урядування, що буде присвячена обговоренню прогресу Партнерства за 10 років та визначення бачення  його майбутнього на наступні роки. Подія проходитиме переважно онлайн.
У рамках Саміту заплановані онлайн-заходи, присвячені громадській участі, боротьбі з корупцією, інклюзивним цифровим інноваціям, зміцненню громадянського суспільства та ін.
Україна протягом десятиріччя є активною учасницею Партнерства «Відкритий Уряд». В рамках відповідної Ініціативи Уряд спільно з партнерами від громадського сектору реалізує важливі реформи відкритого урядування, які змінюють країну.  
Україна також візьме активну участь у Глобальному саміті Партнерства «Відкритий Уряд».
15 грудня 2021 р. о 12:00 в рамках офіційної церемонії відкриття Саміту з вітальним словом виступить Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Окрім того, під час відкриття Саміту буде оголошено переможців премії OGP Awards. Від України на цю нагороду на локальному рівні номіновано – міста Вінниця та Хмельницький. У категорії Impact Award як такий, що змінює країну, підвищує якість життя в суспільстві та відкриває владу номіновано систему Прозорро.Продажі за забезпечення відкритості та прозорості продажу та оренди публічних активів.
Слідкувати за церемонією відкриття Саміту та нагородженням можна за посиланням.
Детальна програма Саміту за посиланням.
Реєстрація на Саміт: https://ogpsummit.org/registration_en (зверніть увагу – на окремі заходи Саміту може знадобитися додаткова реєстрація).
Детальніше про реалізацію Ініціативи в Україні – на Урядовому порталі та у мережі Фейсбук.
 
15 грудня відбудеться онлайн-захід «10 років OGP: український прорив», організований в рамках Саміту. Час проведення - з 15.30 до 18.30.  
Асоціація міст України є співорганізатором заходу. Експерти АМУ виступатимуть у дискусіях.
Запрошуємо громади долучитися до заходу. Реєстрація учасників за посиланням.
Захід проходитиме у форматі «кафе знань». Будуть презентовані досягнення України на національному та місцевому рівнях, які втілено завдяки стандартам Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», а також обговорені питання:
- які виклики на порядку денному?
- як ми реагуємо на виклики?
Захід буде проведено з використанням цифрової методики CivicLab, яку розроблено в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення громадської участі в демократичному процесі прийняття рішень в Україні».
Після презентацій успішних практик відбудеться нагородження переможців номінацій, ініційованих представниками громадського сектору з нагоди 10-річчя Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)