Учасники практикуму в Дніпропетровському РВ АМУ ознайомились із системою ProZorro

21 / Лютий, 2020
21 лютого у Дніпропетровському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Система ProZorro: здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування, оренда комунального майна». Захід організовано в рамках Проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: заступники міських, селищних голів, керівники профільних управлінь, відділів.
Модераторка практикуму Валентина Лук'янова розповіла про зміни до Закону України «Про публічні закупівлі», умови здійснення закупівель у перехідний період.
Також учасники практимуму детально розглянули новий Закон України «Про оренду державного та комунального майна», метою прийняття якого було підвищення ефективності орендних відносин, спрощення та осучаснення процедури оренди державного та комунального майна.
Під час заходу була активна дискусія, учасники ознайомились з конкретними прикладами застосування процедур на практиці та аналізували ключові помилки, яких слід уникати при їх проведенні.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)