Учасники «Маршрутів успіху» ознайомилися із діяльністю Єдиного диспетчерського центру моніторингу транспорту та Kyiv Smart City Hub

12 / Вересень, 2019
12 вересня - другий день навчального візиту до Києва на тему «Впровадження технологій «безпечного міста» для створення комфортного середовища для життя людей», який організовано в рамках програми Проєкту USAID ПУЛЬС «Маршрути успіхів» у співпраці з Київською міською радою. Сьогодні представники українських громад з усієї України вивчали досвід роботи Єдиного диспетчерського центру моніторингу роботи транспорту та Kyiv Smart City Hub.
У столиці зібралися близько 30 представників міст з 22 областей України. Серед учасників – міські голови, голови об’єднаних громад, заступники міських голів, керівники міських управлінь інформаційних технологій, програмного та комп’ютерного забезпечення, муніципальної безпеки.
Генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв презентував учасникам роботу Єдиного диспетчерського центру моніторингу роботи транспорту – платформи, покликаної оптимізувати роботу комунальної та пасажирської транспортної техніки. Він наголосив, що робота центру побудована на взаємодії з Ситуаційним центром, який вчора відвідли учасники. Основна відповідальність центру – це комунальна техніка та транспорт. Працівники збирають інформацію завдяки камерам відеоспостереження, розташованих на основних шляхопроводах міста, та вивчають показники за якими працює міський транспаорт – з якою швидкістю рухається, як себе поводять водії, чи немає правопорушень швидкості або технологічного процесу експлуатації транспортних засобів або маршруту тощо. Це дозволяє забезпечувати якісне надання послуг ЖКГ та безпеку перевезень пасажирів, зокрема, за несприятливих погодних умов, коли транспорту стає важче працювати.
   
Далі учасники відвідали Kyiv Smart City Hub – майданчик, який об'єднує представників бізнесу, активістів та владу міста задля розвитку розумної міської інфраструктури. Координаторка ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко розповіла про досвід створення освітньо-практичної програми «Smart Ukraine», яка полягає у поширенні досвіду Києва щодо впровадження інформаційних технологій у розвиток міста в усіх українських громадах.
Під час підведення підсумків заходу учасники подякували Асоціації міст України та Київській міській раді. Вони висловили впевненість у тому, що інформація, отримана під час візиту, буде корисною для них у роботі. 
 
Про перший день візиту читатйте тут.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)