24 / Жовтень, 2019
24 жовтня у Верховній Раді розпочав роботу дводенний практикум із галузевої законотворчості та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «Комунальне майно». Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
У практикумі беруть участь представники громад-членів Асоціації міст України, які займаються питаннями комунального майна та земельних відносин.
З вітальним словом до учасників звернулися Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко. Він побажав представникам громад плідної роботи. До привітань приєднався Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко та Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук. Модерує практикум аналітик Асоціації міст України з питань земельних відносин Тетяна Медвецька.
Представники Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України розповіли учасникам  про законодавчу процедуру та правила проектування законодавчих актів.
Особливості здійснення експертизи законопроектів окреслили представники Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України.
Також учасники зупинилися на розгляді та обговоренні актуальних питань законодавчого забезпечення управління комунальним майном, про які розповіли представники Інституту законодавства Верховної Ради України.
Експерти інформаційно-правового центру «Захист права на інформацію» провели для учасників навчальний блок під назвою «Відкриті дані як інструментарій законодавчих ініціатив».
Далі у програмі практикуму – круглий стіл з питань управління комунальним майном за участі представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку; ДП «Прозоро. Продажі» від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України; Фонду державного майна України; Асоціації міст України.
У кінці першого дня навчання учасників очікує екскурсія сесійним будинком Верховної Ради України.
   
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)