У Парижі відбудеться Форум міст з питань міського освітлення

05 / Вересень, 2017
Це вже третій Форум міст, які традиційно проводяться в рамках Конгресу професійного дизайну освітлення (PLDC), який цього року проводиться в Парижі.
Головною темою цьогорічного Форуму міст визначено майбутнє міста та роль освітлення. 
Організатори Форуму – місто Париж  та інститут Фраунгофера.
Місце проведення – Палац Конгресів, м.Париж.
Форум відбудеться 1 листопада 2017 року.
Більше про Конгрес та Форум можна дізнатися на сайті заходу.
Програма передбачає залучення провідних фахівців цієї галузі, включаючи всесвітньо відомих архітекторів та дизайнерів з освітлення, та провідних дослідників:
  • Архітектор та містобудівник Рікардо Маріні, модератор заходу,  представить інтерактивну презентацію разом із дизайнером з освітлення Тапіо Розеніусом. 
  • Дизайнер з освітлення Роджер Нарбоні розповість про цілісний підхід до освітлення міського ландшафту. 
  • Міжнародні дослідники звітуватимуть про серію семінарів "Соціальні освітлення міських видів", в тому числі про практичний семінар, який відбудеться в Парижі незадовго до ПЛІР. 
  • Інститут Фраунгофера представить свої ідеї на тему "Місто завтра" - наступного етапу проекту "Моргенштадт", 
  •  Йоханнес Копонен з незалежної науково-дослідної організації "Демонс-Гельсінкі" повідомить про свої дослідження  щодо цифрових місць громадського користування.
Програму Форуму можна завантажити за посиланням
Проведення Форуму перед Конгресом - це не просто зібрання однодумців, але це відмінна платформа, за допомогою якої можна інформувати та залучати всіх, хто бере участь у процесі прийняття рішень у містобудуванні та суспільному житті: архітектори, містобудівники, державні замовники, фахівці з освітлення та дослідники у цій галузі.
Наприкінці дня  планується серія модерованих зустрічей F2F (face-to-face), під час яких представники міст та учасники форуму отримають можливість поділитися своїми досягненнями, рухаючись від стола до столу кожні 15 хвилин для обговорення найважливіших питань. 
Зареєструватися для участі у Форумі можна за посиланням .
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)