28 / Жовтень, 2022
19 жовтня в рамках Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії відбувся стартовий онлайн-брифінг Ініціативи «EE-JUMP» – енергоефективність для журналістів, університетів, муніципалітетів від професіоналів».
Ініціатива «Енергоефективність для журналістів, університетів, муніципалітетів від професіоналів» спрямована на створення передумов для впровадження заходів з енергоефективності та  енергозбереження в Україні,  ефективну співпрацю та координацію між державними установами, місцевою владою, громадськими організаціями, експертним середовищем та представниками бізнесу, які сприятимуть розробці енергоефективної політики, підходів та заходів в Україні, зокрема, через просування успішних енергоефективних проєктів та освітніх програм.
Асоціацію міст України на заході представив Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Він привітав учасників заходу та подякував організаторам онлайн-брифінгу за можливість поділитися досвідом співпраці з німецькою урядовою компанією  GIZ  GmbH та Громадською спілкою «Бізнес за партнерство».
«Для місцевого самоврядування дуже важливо налагодити партнерство не тільки в сфері енергоефективності, а й в інших сферах, тому що потім громади починають співпрацювати одна з одною,  з представниками міжнародних фінансових організацій, з іноземним та вітчизняним бізнесом», - зазначив Олександр Слобожан.

Захід відбувся за підтримки Асоціації міст України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства енергетики України,  Держенергоефективності при партнерстві Національної спілки архітекторів України, Національної спілки журналістів України, Конфедерації будівельників України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)