У Луцьку презентували результати соціологічного дослідження щодо оцінки довіри жителів міста до місцевої влади та якості надання послуг

13 / Лютий, 2018
12 лютого у Волинському регіональному відділені Асоціації міст України, у місті Луцьку відбулася презентація результатів соціологічного дослідження, проведеного в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні». Цей трирічний проект реалізує Асоціація міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад та Норвезьким інститутом місцевих і регіональних досліджень за фінансової підтримки МЗС Норвегії. Мета проекту – зміцнення місцевого самоврядування в Україні шляхом підвищення якості надання послуг соціального сектору – освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та створення умов для забезпечення соціальної рівності та впровадження європейських стандартів. 
У заході взяли участь секретар міської ради, виконуючий обов'язки Луцького міського голови Григорій Пустовіт, керівники структурних підрозділів та депутати Луцької міської ради, представники Асоціації міст України та Норвезької Асоціації місцевих та регіональних влад.
Презентовані результати дослідження мають стати дорожньою картою щодо покращення надання послуг населенню та сприяння розвитку демократичного суспільства в українських громадах.  В опитуванні по місту Луцьку взяли участь 1054 респондентів, із них 102 –жителі міста, ще 10 – депутати Луцької міської ради. Кожний із респондентів відповів на 14 запитань, які стосувалися діяльності місцевого самоврядування, оцінки рівня довіри та поінформованості населення щодо діяльності влади.
Після закінчення серії презентаційних візитів українськими містами, результати соціологічного дослідження будуть опубліковані Асоціацією міст України в рамках Проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».
Як наголосив радник Офісу міжнародних проектів Норвезької Асоціації місцевих та регіональних влад Крістіан Ларсен, який взяв участь у презентації, українські дослідження базуються на норвезькому досвіді та покликані допомогти створити дорожню карту для покращення місцевої демократії в Україні.
Виконавчий директор Волинського РВ АМУ Богдан Самойленко сказав, що результати дослідження яскраво відображають Позитивну тенденцію оцінки рівня довіри жителів міста до місцевої влади. Це пояснюється тим, що у Луцьку є діалог між владою та громадою. «Вважаю, що співпрацючи з владою, чітко і логічно висловлюючи свої побажання, зможемо зробити Луцьк ще комфортнішим для городян, адже тісний контакт влади і громади, сприяє демократизації суспільства», - зазначив він. 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)