25 / Березень, 2021
Наприкінці березня програма «U-LEAD з Європою» організує чотири онлайн-зустрічі для підготовки проектів місцевого розвитку регіонального значення.  Ці зустрічі допоможуть зацікавленим територіальним громадам підготуватися до майбутнього конкурсу з відбору регіональних розвиткових проєктів.
Під час онлайн-семінарів учасників ознайомлять з завданнями Програми «U-LEAD з Європою», які допоможуть територіальним громадам у підготовці та найбільш ефективному доступі до джерел фінансування проектів місцевого розвитку. Учасники матимуть можливість поставити запитання та надати пропозиції, що відображають ситуацію у їх власних громадах.
Онлайн семінари відбудуться:
29 березня 2021  - Дніпропетровська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Херсонська та Запорізька області.
► 30 березня 2021  - Харківська, Черкаська, Полтавська, Сумська, Луганська та Донецька області.
► 31 березня 2021 - Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Рівненська та Івано-Франківська області.
► 1 квітня 2021 - Київська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька, Чернігівська  та Чернівецька області.
 
Конкурс проєктів місцевого розвитку регіонального значення буде оголошено на початку квітня 2021 року.
До участі у конкурсі будуть запрошені територіальні громади, які зможуть створити партнерські стосунки з іншими територіальними громадами, та які мають спроможність і бачать можливості для прискорення економічного зростання і для поліпшення якості життя населення на рівні регіонів. U-LEAD допоможе здобути фінансування для найкращих проєктів.
 
⇒ Для участі у заході у своєму регіоні необхідно надіслати лист у довільній формі на адресу projects@u-lead.org.ua не пізніше 18.00 години 26 березня 2021. У листі необхідно вказати назву громади, область, ім’я голови та свою електронну адресу. У темі повідомлення слід зазначити назву заходу «Пілотна зустріч для підготовки проектів місцевого розвитку регіонального значення» та дату семінару.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)