Триває конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році. Дедлайн - 30 вересня

08 / Вересень, 2017
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів: обласних, районних, міських, селищних та сільських рад. Конкурс організовує та проводить Мінрегіон у партнерстві з Радою Європи, Асоціацією міст України, Українською асоціацією районних та обласних рад, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад.
Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій.  
Тематика Конкурсу:
1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.
2. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.
3. Співробітництво територіальних громад.
Учасники та переможці Конкурсу отримають суспільне визнання впроваджених інновацій, а також можливість обмінятися з колегами досвідом їхньої реалізації, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити та вдосконалити власні напрацювання. Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування та покращенню якості послуг, що надаються мешканцям громад. Конкурс проводиться за методологією Ради Європи, яка успішно запроваджена в Україні під час  проведення п’ятьох попередніх Конкурсів (2012–2016 рр.). 
До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати. Кожен орган місцевого самоврядування може подати на Конкурс одну або кілька (окремих!) заявок, але не більше однієї практики за кожною із трьох тем Конкурсу.
Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку (завантажити) у форматі Microsoft Word до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу: best.practice.ukraine@coe.int
Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надісланий електронною поштою одночасно із заявкою.
Фіналісти будуть оголошені в грудні цього року.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)