Триває другий день навчального візиту в рамках програми «Маршрути успіхів» у місті Буча

12 / Червень, 2018
Сьогодні учасники візиту відвідали хабі «Portal Освіта і Бізнес», де ознайомилися з процесом формування громадського бюджету Бучі та діяльністю Агенції регіонального розвитку. 
Ці питання презентував заступник Бучанського міського голови Петро Холодило. Він, зокрема, розповів, що цей хаб стане центром напрацювання стратегічних моделей для розвитку міста за участі фахівців Агенції регіонального розвитку.
Бучанський міський голова Анатолій Федорук, який приєднався до заходу, зазначив, що головна мета громадського бюджету - залучити жителів громади до вирішення нагальних проблем Бучі та сприяти їх включеності у процеси, які відбуваються у місті.
 
    
 
На КП "Ірпіньводоканал" директор підприємства Олександр Маркущин презентував досвід використання новітніх технологій для очищення та знезалізнення води. Заступник директора МПП «Рада» Ігор Дермановський розповів про роботу лінії сортування сміття.
Нагадаємо, що представники міст вивчають у Бучі Київської області досвід підвищення якості надання послуг та забезпечення комфортного життя громади.
Навчальний візит проходить в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID у співпраці з Бучанською міською радою.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)