02 / Вересень, 2019
Рішенням тридцять четвертої сесії сьомого скликання Ічнянської міської ради
від 29.08.2019 року №2305-VII затверджена Стратегія розвитку Ічнянської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2029 року.
Процес підготовки стратегічного плану розпочався в листопаді 2018 року та тривав по серпень 2019 року.
За цей час було створено робочу групу з підготовки Стратегії, до якої увійшли представники профільних структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, старостинських округів, депутати міської ради, представники громадськості. Проводилися засідання робочої групи, які відбувались у відкритому режимі.
Методичний супровід всього процесу розробки Стратегії забезпечував Руслан Фронц, консультант зі стратегічного планування в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується ВАОМС «Асоціація міст України» спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.
Стратегія розвитку Ічнянської ОТГ включає три важливі документи: Стратегія розвитку Ічнянської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2029 року, План реалізації Стратегії розвитку Ічнянської міської об’єднаної територіальної громади на період 2019-2022 роки, Система моніторингу реалізації Стратегії розвитку Ічнянської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2029 року.
До цього документу можуть і повинні вноситися зміни, щоб максимально скористатися усіма можливостями мінімізації ризиків задля забезпечення подальшого місцевого розвитку.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)