23 / Березень, 2023

В.о. виконавчого директора Львівського Регіонального відділення Асоціації міст України Анатолій Шалаєв 22 березня 2023 року взяв участь у стартовій події пілотного проєкту «Справедлива трансформація: можливості для Львівщини» у межах програми «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України», що впроваджується за підтримки Уряду Німеччини.
Метою заходу стало створення регіональної платформи взаємодії у рамках планування та реалізації заходів зі справедливої трансформації громад Червоноградського вугільного мікрорегіону.
Серед учасників зібрання були Герман Галущенко - Міністр енергетики України,
Максим Козицький - голова Львівської ОВА,
Ірина Гримак - голова Львівської обласної ради,
представники німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), фахівці місцевого самоврядування.

Львівщина першою в Україні починає процес справедливої трансформації вугільних територій, який надалі планують мультиплікувати на інші області, що спеціалізуються на вуглевидобутку та теплоелектроенергетиці.
Мета пілотного проєкту – трансформація вугільної галузі на прикладі шахти «Великомостівська» ДП «Львіввугілля» на соціально прийнятних умовах: створення нових виробництв, перекваліфікація працівників.

Анатолій Шалаєв зазначив про необхідність максимального врахування думки громади в обговоренні, адже слід виробити чітке бачення щодо майбутнього вугільних шахт, а також напрацювати стратегію подолання депресивних тенденцій у розвитку шахтарського регіону.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)