16 / Травень, 2017
16 травня 2017 року розкладом засідань Верховної Ради України передбачено повторний розгляд з пропозиціями Президента України Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (нова редакція) (№2489).
На виконання рішення Правління АМУ від 24.04.2017 Асоціація міст України звернулася до голів фракцій у Верховній Раді України  з проханням підтримати рішення щодо повернення головному парламентському Комітету на доопрацювання Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до частини восьмої статті 135 Регламенту Верховної Ради України.
Асоціація вважає, що повторний розгляд дозволить усунути окремі недоліки Закону, що призвели до його ветування, а також неузгодженості, що виникли під час його голосування в цілому 9 лютого 2017 року в частині прикінцевих положень.
Нагадаємо, 9 лютого Парламент прийняв в цілому проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (читати більше). 21 березня року Президент України повернув до Верховної Ради України для повторного розгляду Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування» із своїми пропозиціями.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)