Сьогодні на Дні Діалогу обговорюються нові можливості для соціально-культурного розвитку громад

25 / Вересень, 2018
У Тернополі продовжується День Діалогу з владою - щорічний захід, який слугує майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо результатів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, удосконалення законодавчої бази. День Діалогу з владою  проводиться Асоціацією міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).
День діалогу розпочався з роботи панельної дискусії, під час якої учасники розкривають тему соціально-культурного розвитку громад. Модератор - Людмила Даменцова, експерт АМУ з розробки законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування.
Про всеукраїнський захід «Естафета єднання» з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки розповів Фастівський міський голова Михайло Нетяжук. Він розказав про історію проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, а також презентував проект "Естафета єднання" -  захід, який має об'єднати всі українські регіони. В рамках естафети пан Нетяжук запропонував провести у громадах добрі справи. Наприклад, у Фастові такою доброю справою стане ремонт лікарні, навколо якої об'єднають зусилля влади, бізнесу та жителів міста. 
   
З презентаціями виступили:
  • Заступник директора проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» Наталія Лазаренко, яка презентувала дистанційний курс «Гендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад» (презентація)
  • Перший заступник Голови Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву України Іван Парух (презентація)
  • Заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема розповів про молодіжні ініціативи та хаби, які існують в Україні завдяки співпраці Міністерства молоді та спорту, Асоціації міст України, міжнародних партнерів та інших українських організацій. Зокрема, він презентував дві програми - «Молодіжна столиця України» та «Громада, дружня до дітей та молоді». Олександр Ярема наголосив на важливості впровадження молодіжних ініціатив разом з членами АМУ заради розвитку і підтримки молодого покоління крани.
  
  • Проект «Малі міста – великі враження» представила Директор Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель (презентація)
  • Старший експерт у сфері безпеки дорожнього руху в містах проекту «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні» Алан Росс (презентація)
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)