Школа відкритих інновацій – освітній проєкт для громад

12 / Жовтень, 2021
Громадська організація CASERS запрошує громади до Школи відкритих інновацій!
► Школа відкритих інновацій - це освітній проєкт з впровадження інструментів краудконсалтингу в українських громадах для залучення онлайн зовнішніх експертів та волонтерів у розробку нових рішень з розвитку громад та територій за допомогою проведення кейс-чемпіонатів.
Кейс-чемпіонати — формат пошуку відкритих інноваційних рішень, що допомагає залучати зовнішніх експертів до вирішення викликів громад в економіці, фінансах, туризмі, освіті, культурі та інших сферах. Громади отримують нові нестандартні рішення, а зовнішні фахівці, мешканці громад, студенти, стартапери, галузеві експерти, науковці, викладачі - практичний досвід. Приклади можна переглянути за посиланням: https://casers.org/cases
У проєкті громади мають можливість:
- опанувати інноваційні технології залучення громадян та зовнішньої експертизи;
- отримати креативні розв'язання локальних проблем від молоді, галузевих фахівців;
- підняти рівень і якість залученості громадян, у т.ч. молоді, у життя громади;
- налагодити співпрацю з закладами вищої освіти, галузевими організаціями, окремими експертами.
 
Щоб взяти участь у проєкті необхідно до 27 жовтня зареєструватися, заповнивши заявку за посиланням
Зареєстровані учасники  пройдуть онлайн-курс, що познайомить з сутністю відкритих інновацій та технологією проведення кейс-чемпіонатів.
Онлайн-курс містить основну інформацію, практичні завдання, посилання на додаткові матеріали та швидкі тестові завдання для закріплення знань. Уроки можна проходити дистанційно у будь-який зручний час.
За результатами проходження тестів слухачі отримають дипломи про успішне проходження Школи відкритих інновацій.
Окрім того, серед учасників буде обрано 15+ громад,  які отримають підтримку від CASERS -  супровід і консультації щодо організації кейс-чемпіонатів.
CASERS надає свою платформу і методичну підтримку органам місцевого самоврядування щодо організації, оформлення, розміщення кейсів, пошуку та залученню учасників, що нададуть рішення кейсів. Органи місцевого самоврядування самостійно обирають переможців. Тематика кейсів для чемпіонату необмежена.
Контакти 
Ольга Коваленко, керівниця проєкту, 
телефон +38 099 2071466.

Школа відкритих інновацій для громад реалізується ГО «КЕЙСЕРС» в межах програми «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)