Секція АМУ з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту працювала у Тернополі

03 / Жовтень, 2017
В рамках роботи Секції Асоціації міст України з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту 28-29 вересня 2017 року у Тернополі відбувся семінар на тему: «Молодіжні активності як запорука розвитку громади міста. Досвід роботи Тернопільської міської ради».
У семінарі взяли участь начальники управлінь та відділів з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту з Івано-Франківська, Луцька, Кропивницького, Львова, Миколаєва, Одеси, Полтави, Рівного, Сум, Тернополя, Хмельницького, Чернівців та Чортківа.
Привітав присутніх Леонід Бицюра, заступник Тернопільського міського голови. Він виступив з доповіддю про залучення молоді до реалізації програми «Культурна спадщина міста Тернополя».
Директор Львівського обласного молодіжного центру Андрій Ковальський розповів про розвиток молодіжної політики в Україні (презентація). Про ефективну комунікацію молоді міста з владою розказав керівник Громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин (презентація 1; презентація 2).
Досвід роботи управління  у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради розкрив начальник управління Микола Круть. Він акцентував увагу на способах залучення молоді до організації різноманітних спортивних заходів у місті та наголосив на важливості проведення фільзкультурно-оздоровчих, спортивно-масових, пізнавальних та профілактичних заходів у навчальних закладах і спортивних майданчиках міста.
З роботою Молодіжної міської ради та реалізацією проектів молодіжних громадських організацій міста присутніх ознайомила голова Молодіжної ради Вероніка Дякович. Роботу КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» висвітила Галина Федорович, директор центру. Наприкінці семінару учасники задавали питання виступаючим, дискутували та обмінювалися досвідом роботи.
Під час семінару учасники відвідали спортивні заклади, зокрема,  дитячо-юнацьку спортивну школу з водних видів спорту «Екстрім», дитячо-юнацький пластовий центр «Пласт»», КЗ «Комплексна ДЮСШ №1», футбольний клуб «Тернопіль», КО «Тернопільський міський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка» та інші.
На засіданні Секції АМУ з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, яке модерувала координатор роботи регіональних відділень Асоціації міст України Надія Ганущак, учасники обговорили питання молодіжної політики та запланували проведення семінарів на 2018 рік у Чернівцях, Миколаєві, Одесі та Хмельницькому.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)