11 / Жовтень, 2021
Асоціація міст України в рамках співробітництва з Національною комісією України у справах ЮНЕСКО повідомляє про старт Всеукраїнського творчого конкурсу «Здорова планета, здорова людина ‒ спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього» серед учнів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО.
Конкурс започатковано як один із низки проектів, що присвячені відзначенню 75-річчя діяльності ЮНЕСКО.
Метою Конкурсу є поширення принципів і цінностей ЮНЕСКО серед дітей та юнацтва, інформування учасників про Цілі сталого розвитку до 2030 року та виховання відповідального ставлення учасників до навколишнього середовища, один одного і своєї батьківщини.
Конкурс проводитиметься серед учнів 8-11 класів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні (за списком, що додається в листі Нацкомісії України у справах ЮНЕСКО).
Переможці визначатимуться у трьох номінаціях:
  • аматорський фільм
  • творче есе
  • малюнок

Перший етап Конкурсу (відбірний) триватиме  11 – 31 жовтня  2021 року  та проходитиме на базі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО.

Другий етап Конкурсу (фінальний) триватиме 1 – 25 листопада  та проходитиме на базі Українського гуманітарного ліцею (м. Київ).

Офіційні результати Конкурсу будуть оголошені Головою Оргкомітету творчого конкурсу 20 грудня 2021 року в Міжнародний день солідарності людей.

Переможець у кожній із трьох номінацій буде нагороджений поїздкою до міста Париж (Франція) з метою відвідування штаб-квартири ЮНЕСКО та ознайомлення з роботою Посольства та Постійного представництва України при ЮНЕСКО.
Асоціація міст України запрошує міських, селищних, сільських голів сприяти активній участі закладів освіти, що є асоційованими членами ЮНЕСКО, та продемонструвати прихильність громади до ідеалів ЮНЕСКО і показати через творчість учнів необхідність відповідального ставлення один до одного, до довкілля, до людства в цілому.
 

Нагадаємо, 13 вересня 2021 року Асоціація міст України та Національна комісія України у справах ЮНЕСКО підписали Меморандум про співпрацю з метою встановлення партнерських взаємовідносин та консолідації зусиль щодо якомога ширшого залучення територіальних громад України до участі у заходах, проектах та програмах ЮНЕСКО. 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)