Розпочався дистанційний курс «Гендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад» на платформі «Прометеус»

30 / Листопад, 2018
Розпочався безкоштовний курс «Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад» на платформі Prometheus. Курс розроблений на замовлення Асоціації міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджує АМУ, у співпраці з проектом “Ґендерне бюджетування в Україні” (ГОБ), що фінансується Швецією.
Курс збагачений практичним досвідом та матеріалами програм «ООН Жінки» та Національного демократичного інституту міжнародних відносин (NDI), що працює в межах програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Курс допоможе зрозуміти, як і чому потрібно врахувати потреби різних груп населення у плануванні бюджету громади.
Навчання дає відповіді на наступні питання:
  • Чому розвинені країни приділяють велику увагу гендерно орієнтованому бюджету?
  • Які результати отримали міські та селищні громади, коли стали враховувати потреби жінок і чоловіків під час планування бюджету?
  • Чому громаді вигідно мати гендерно орієнтований бюджет?
  • Чому врахування потреб жінок і чоловіків, дівчаток та хлопчиків сприяє ефективному використанню коштів громади?
ҐОБ поєднує два процеси: забезпечення ґендерної рівності й управління публічними фінансами. Тому курс буде корисний як фахівцям, які мають справу з бюджетуванням, так і широкому колу осіб, які цікавляться питаннями розвитку громад, підвищенням ефективності місцевих бюджетів та забезпеченням рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
Навчання триватиме онлайн протягом 4 тижнів в будь-який зручний час для слухачів курсу. Протягом цього часу слухачі також матимуть змогу працювати в форумі та задавати запитання досвідченим викладачам.
 
Всі слухачі, які успішно складуть тести, отримають електронний сертифікат.
Реєстрацію відкрито! Навчання безкоштовне! Запрошуємо реєструватися!
 
 
Інші курси дистанційного навчання, розроблені Асоціацією міст України, доступні на нашому сайті у розділі НАВЧАННЯ (перейти).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)