16 / Червень, 2021
16 червня 2021 року відбувся перший навчальний онлайн-захід із серії безкоштовних вебінарів для органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами за загальною тематикою «Від теорії до практики ефективного управління земельними ресурсами».  
Навчання організовано Асоціацією міст України у партнерстві з Всеукраїнською аеро-геодезичною асоціацією в рамках Меморандуму про співробітництво.
Участь у першому вебінарі взяли понад 400 представників громад: голови, їх заступники, секретарі рад, старости, фахівці структурних підрозділів органів місцевого самоврядування з питань земельних ресурсів.
  
Зі вступним словом до присутніх звернулася представниця Всеукраїнської аеро-геодезичної асоціації Юлія Заїченко, яка привітала учасників та побажала плідної роботи. Вона розповіла про зміни у законодавстві, яке регулює земельну сферу. У доповіді зосередила увагу на суті та ключових положеннях Закону України №1423-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».
  

Про практичні аспекти реалізації Закону України №1423-IX розповів Андрій Мартин, Д.е.н, проф., завідувач кафедри землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України, старший проектний менеджер із земельної реформи Офісу реформ Кабміну, фахівець з питань земельної політики, землеустрою, оцінки земель, земельного кадастру, дозвільної системи та земельного права. Андрій Мартин акцентував на завданнях, які вирішує Закон, описав процедуру спрощення проведення землеустрою, а також новели складання землевпорядної документації. Також експерт розповів про ключові моменти земельної децентралізації.
Протягом заходу представники громад ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.
Наступний вебінар відбудеться 23 червня 2021 року.
 
Пропонуємо переглянути відео вебінару:

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)