Розпочала роботу друга Школа з проектного менеджменту для представників органів місцевого самоврядування

13 / Вересень, 2016

12-16 вересня в Ірпені (Київська область) триває Школа з проектного менеджменту для представників органів місцевого самоврядування, яку організувала Асоціація міст України в рамках проекту ПУЛЬС. 

Відкрив навчальний захід та привітав учасників Школи Виконавчий директор АМУ М.Пітцик. Він підкреслив важливість уміння громад правильно готувати проекти для їх успішного майбутнього та та наголосив, що результатом їх навчання має стати концепція проекту розвитку для їх громади. До привітань долучилась директор проекту ПУЛЬС О.Томнюк, яка представила проект та побажала усім учасникам плідної роботи.

 

У навчанні беруть участь 24 представники органів місцевого самоврядування з різних областей України, які були відібрані на конкурсних засадах. Серед слухачів Школи заступники міських голів, секретарі рад, а також керівники та фахівці структурних підрозділів органів місцевого самоврядування.

У програмі Школи вивчення всього проектного циклу: формулювання проектної ідеї, її втілення в проектній пропозиції, планування бюджету, комунікація, розгортання, впровадження проекту та звітування за його реалізацію, а також моніторинг результативності виконання. Кожний учасник на завершення п'ятиденної школи має напрацювати концепцію проекту з розвитку своєї громади.

Практичні заняття Школи проводять тренери "PPV Knowledge Networks". За підсумкам навчання кожний учасник отримає Сертифікат про участь у Школі з проектного менеджменту АМУ.

 

Нагадаємо, це вже друга навчальна сесія у цьому році, перша пройшла у місті Южне (Одеська область) для представників об'єднаних територіальних громад.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)