Рівне отримало функції держархбудконтролю

11 / Серпень, 2017
Рівне стало першим містом області, що отримало нові містобудівні повноваження. Відтепер громада міста самостійно контролюватиме будівництво незначного та середнього класу наслідків (відповідальності) на власній території. Зокрема, реєструватиме дозвільні документи на будівництво, здійснюватиме планові та позапланові перевірки об’єктів будівництва, зупинятиме самочинні та незаконні будівництва. Додатковою зручністю для рівнян, що будуються, стане можливість оформити дозвільні документи на будівництво оперативно та на місці.
Передача нових містобудівних повноважень відбулася під час зустрічі Голови Рівненської обласної адміністрації Олексія Муляренк та Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексія Кудрявцева з головами РДА та міст обласного значення, інвесторами та забудовниками. Спілкування, перш за все, зосередилося на інвестиційних перспективах Рівненської області, що суттєво розширяться завдяки законодавчим змінам у сфері містобудування та децентралізації системи держархбудконтролю.
Рівне стало 81-м населеним пунктом України, якому в рамках децентралізації системи держархбудконтролю передано нові містобудівні повноваження. Окрім Рівного до децентралізації держархбудконтролю приєдналися 20 обласних міст, серед яких: Луцьк, Маріуполь, Тернопіль, Харків, Херсон, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Одеса, Київ, Дніпро, Суми, Житомир, Черкаси, Сєвєродонецьк, Вінниця, Чернігів, Кропивницький, Миколаїв.
За інформацією ДАБІ.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)