14 / Липень, 2022
13 липня Асоціація міст України виступила організатором семінару-наради та забезпечила пряме спілкування понад 800 учасників (сільських, селищних та міських голів) із Заступником керівника Офісу Президента України Кирилом Тимошенко та Першим віцепрем'єр-міністром — Міністром економіки України Юлією Свириденко. На заході були обговорені питання публічних закупівель в період дії воєнного стану та зміни до постанови КМУ від 28.02.2022 №169.
 
У першій частині наради Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан озвучив ключові проблемні питання, що стосувалися публічних закупівель в період воєнного стану. Окремо проблеми громад зазначили Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. За результатами першої частини наради було погоджено подальші вектори вдосконалення нормативно-правової бази.
 
 
Під час другої частини наради, яку модерував експерт АМУ Євгеній Шаповалов, представники Мінекономіки надали відповіді на 14 блоків питань, що були сформовані за запитами громад. Також представники громад мали змогу отримати відповіді на запитання від директора департаменту публічних закупівель, конкурентної політики та гуманітарної сфери Мінекономіки Олександр Білянського та голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз.
 
Для отримання відео наради звертайтесь до виконавчих директорів РВ АМУ.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)