08 / Вересень, 2021
8 вересня Кабінет Міністрів України прийняв ряд нормативно-правових актів, які мають вплив на місцеве самоврядування у сфері соціального захисту населення.
 
1. Постанова «Про внесення змін до пункту 4 Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни» (порівняльна таблиця)
Внесено зміни до Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни в частині:
  • використання інформації із Єдиного державного реєстру ветеранів війни для перевірки відомостей про повторну реєстрацію шлюбу дружинами (чоловіками) осіб, зазначених у статті 10 Закону, або реєстрацію шлюбу чи народження дитини дітьми загиблих осіб, зазначених у пункті 1 статті 10 Закону, які досягай 18-річного віку;
  • видачі дітям загиблого (померлого) ветерана війни посвідчення “Член сім’ї загиблого” при досягненні ними 14-річного віку.
 
2. Постанова «Деякі питання призначення і виплати довічних державних стипендій для громадян України, які рятували євреїв на території України під час Голокосту у роки Другої світової війни, та про визнання такими, що втратили чинність, постанов Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 139 і від 9 серпня 2017 р. № 568» (постанова)
Постановою з 1.06.2021 призначено довічні державні стипендії громадянам України, які рятували євреїв на території України під час Голокосту у роки Другої світової війни та затверджено Порядок виплати цих стипендій.
 
Нормативно-правові акти Кабміну офіційно ще не опубліковані, тобто вони не набрали чинності. Їх остаточна редакція може відрізнятись.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)