Просторове планування розвитку громад – тема практичної сесії у Луганському РВ АМУ

16 / Вересень, 2021
15 вересня у Луганському регіональному відділені АМУ відбулась практична сесія із застосуванням законодавства на тему «Планування розвитку громад, складання містобудівної документації, спрощення зміни цільового призначення. Схема просторового планування території громади як інструмент комплексного управління у використанні земель, зонування території».
У сесії взяли участь представники департаментів містобудування, землевпорядних організацій, заступники голів територіальних громад, спеціалісти структурних підрозділів, які відповідають за містобудівний діяльність у громадах. Захід проведено в рамках спільного проекту АМУ та ДЕСПРО.
 
Сесію відкрила виконавча директорка Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко. Вона привітала учасників та зазначила, що наразі відбувається дуже багато змін у законодавстві і ефективне планування територій є одним із важелів конкурентоспроможності громад.
Модератором заходу виступив Михайло Івасішин, заступник директора департаменту-начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор області Департаменту будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської обласної державної адміністрації. Він розповів учасникам про законодавче регулювання містобудівної діяльності та принципи просторового планування територій громад.
  
Також на сесії виступила Світлана Карпенко, начальниця Головного управління Держгеокадастру у Луганській області. Вона висвітлила питання взаємозв'язків стратегічного та просторового планування в громаді, а також вплив містобудівної (просторової) документації на розвиток територій громад.
Наприкінці заходу представники громад-членів АМУ поділились думками, що у зв’язку із реформами законодавства та розширенням повноважень органів місцевого самоврядування, такі сесії є вкрай важливими та корисними, а також домовились про подальшу співпрацю.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)