Програма Open Data Leaders Network запрошує до участі українські міста для обміну досвідом та навчання у галузі відкритих даних

16 / Травень, 2017

З 6 по 8 червня провідний світовий центр експертизи у сфері відкритих даних, Open Data Institute (ODI, Лондон) вперше проведе в Україні програму навчання і обміну ідеями для представників місцевої влади українських міст – Open Data Leaders Network. Програма відбуватиметься в Києві.

Open Data Leaders Network є мережею, що створена ODI для популяризації ідей відкритих даних по всьому світу. З 2015 року мережа допомогла більш ніж 30 урядовим лідерам посилити їх програми відкритих даних через обмін досвідом між учасниками та надаючи їм підтримку у напрацюванні, розробці і тестуванні нових ідей.

Цього року програма Open Data Leaders Network вперше буде проведена в Україні. Учасники програми – представники місцевої влади українських міст – будуть мати можливість зустрітися з колегами з інших міст, щоб поділитися проблемами, обговорити ідеї і дізнатися про глобальні інновацій у сфері відкритих даних від Open Data Institute.

Більше інформації  та інформація, як подати заявку за посиланням

Кінцевий термін прийому заявок: 23 травня.

Open Data Leaders Network України підтримується Державним агентством з питань електронного урядування України за участі проекту USAID/UK aid та Фонду Євразія “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” у партнерстві з Фондом Східна Європа та Open Data Institute.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)