07 / Липень, 2021
7 липня 2021 року об 11:00 год. відбудеться круглий стіл на тему «Доступні адміністративні послуги як індикатор реформи децентралізації». Захід організовано Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. 
До участі у заході запрошено представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, асоціацій, експертного середовища. Асоціацію міст України представлятиме експертка з правових питань Інна Скляр.
Під час дискусії представниками органів державної влади, територіальних громад, центрів надання адміністративних послуг, експертного середовища планується обговорити стан розвитку системи надання адміністративних послуг в контексті реформи децентралізації, проблемні питання та шляхи їх вирішення, перспективи та зміни, які очікують на сферу адміністративних послуг.
Трансляція буде доступна на YouTube каналі Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за посиланням: https://bit.ly/2UkQhu1
 
Захід організовано спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством розвитку громад та територій України, за сприяння та підтримки проекту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR).  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)