«Проект закону про контроль за рішеннями органів місцевого самоврядування з нами не обговорювали», – заступник голови Комиш-Зорянської ОТГ Віктор Мерешко (ВІДЕО)

11 / Серпень, 2017
Яким має бути контроль за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України – це питання викликало досить гостру дискусію серед представників громад та експертів. У Мінрегіоні вважають, що наглядові повноваження слід надати місцевим державним адміністраціям та центральному органу виконавчої влади. Асоціація міст України звернулася до представників громад з проханням висловити свою думку щодо того, якими мають бути взаємовідносини між органами місцевого самоврядування та місцевими органами державної виконавчої влади.
Заступник голови Комиш-Зорянської ОТГ (Запорізька область) Віктор Мерешко розмірковує про доцільність положень законопроекту про державний контроль за рішеннями громад, розповідає про тісну співпрацю з урядовцями, Мінрегіоном, але дивується, чому такі важливі документи чиновники не обговорюють з тими, кого так агітують за реформу децентралізації. «Проект закону ми поки що не обговорювали», – говорить він. За словами Віктора Мерешко, проекти нормативно-правових актів розміщуються на сайті заздалегідь для громадського обговорення, «вони доступні, їх можна прочитати».
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)