07 / Грудень, 2021
Розпочалося контрактування медичних закладів  з НСЗУ. Територіальним громадам, як власникам закладів охорони здоров’я, вкрай важливо розуміти цей процес та впливати на нього, оскільки Програма медичних гарантій – це ключовий інструмент забезпечення доступності медичних послуг для населення, який фінансується зз державного бюджету.
7 грудня 2021 року  з 14.00 до 16.00 відбудеться онлайн захід «Програма медичних гарантій 2022: пакети послуг та специфікації» для представників територіальних громад, які займаються питаннями охорони здоров’я в громаді, та представників закладів охорони здоров’я.
В рамках заходу буде презентовано:
  • Програму медичних гарантій 2022, основні нововведення та вимоги до пакетів послуг;
  • розподіл ролей та важливість співпраці громад та закладів охорони здоров’я з метою підвищення ефективності надання медичних послуг та їх доступності на території громади;
  • актуальну інформацію щодо переліку документів, строків та типових помилок при укладенні договорів з НСЗУ.
Захід проходитиме на платформі  Zoom. Для участі необхідно зареєструватися. Учасники отримають індивідуальне посилання для підключення на вказану електронну пошту. 
Без реєстрації трансляцію заходу можна дивитися на на YouTube каналі НСЗУ за посиланням 
Учасники веб-конференції зможуть поставити свої запитання і отримати на них відповіді, як безпосередньо в рамках вебінару, так і під прямою трансляцією у YouTube.
АМУ запрошує органи місцевого самоврядування  долучитися до заходу!

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)