Представник АМУ бере участь у форумі «Індустріальний туризм: кращі практики для ефективного розвитку територій»

08 / Вересень, 2017
8-9 вересня у Кривому Розі проходить Міжнародний форум «Індустріальний туризм: кращі практики для ефективного розвитку територій» . Серед учасників форуму – представники влади, керівники промислових підприємств, фахівці з розвитку туристичної галузі, вчені, краєзнавці.
Чотири роки тому це індустріальний місто взяло курс на розвиток туризму і пожвавлення ділової активності в сфері креативних індустрій, досягнувши за цей час суттєвих результатів. У заході бере участь директор Центрального офісу впровадження децентралізаційної реформи Асоціації міст України Володимир Мягкоход.
Основною метою заходу є знайомство провідних туристичних компаній України з особливостями і специфікою туристичної інфраструктури Кривого Рогу, а також обговорення перспектив розвитку внутрішнього туризму і міжнародного співробітництва в цій сфері.
Програма форуму складається з презентації можливостей промислового туризму міста Кривий Ріг, доповідей на тему світового досвіду в цій галузі. Заплановано також обговорення проблем, пов'язаних з розвитком промислового туризму в нашій країні, і пошуку механізму по виведенню туристичного продукту на внутрішній і світовий ринок. Також буде підписано Меморандум про співпрацю в напрямку розвитку туризму між Виконавчим комітетом Криворізької міської ради та промисловими підприємствами міста Кривого Рогу.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)