21 / Квітень, 2023

19 квітня 2023 року Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, взяв участь в представленні Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, організованому за підтримки та сприяння Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні», проєкту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», реєстр. № 6504, підготовленого Комітетом до другого читання.

Олександр Слобожан відзначив важливість прийняття цього Проєкту для місцевого самоврядування та подякував за плідну співпрацю у роботі над законопроєктом народним депутатам України, Національному агентству з питань державної служби, Раді Європи, експертам, зазначив про основні положення Проєкту.

Довідково. 10.04.2023 Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розглянув і підтримав для розгляду Парламентом у другому читанні проєкт Закону України №6504 від 05.01.2022 «Про службу в органах місцевого самоврядування" в редакції, узгодженій з Асоціацією міст України.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)