18 / Травень, 2024

Проблемні питання в територіальних громадах України із населенням меншим, ніж 10000 мешканців, які знаходяться на межі втрати кворуму та втрати дієздатності через унеможливлення заміщення депутатів місцевих рад у зв’язку зі складанням ними повноважень або у разі їхньої мобілізації до лав Збройних Сил України, планується обговорити на засіданні галузевої Комісії «Добре врядування» при Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України 20 травня об 11:00 год в онлайн-форматі в режимі відеоконференції на платформі ZOOM.

Асоціація міст України неодноразово звертала увагу народних депутатів на необхідності змін до законодавства для збереження місцевого самоврядування, в тому числі й в законопроєктах щодо мобілізації. На жаль, не всі поправки, ініційовані Асоціацією міст України, були підтримані Верховною Радою України.

Наявність проблем із кворумом рад через мобілізацію, складання депутатами повноважень та з інших підстав в усіх громад, незалежно від кількості мешканців, системно підкреслює Асоціація міст України. 

Тому запрошуємо представників всіх громад взяти участь в обговоренні вищезазначеної проблематики, приєднавшись до засідання в режимі відеоконференції на платформі ZOOM за посиланням
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)