Практикум з питань новацій у сфері освіти відбувся в Ужгороді

26 / Квітень, 2017
25 квітня у Закарпатському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Нове у сфері освіти. Організація надання якісних освітніх послуг». Захід проведено в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: керівники управлінь і відділів освіти міських рад та об’єднаних територіальних громад, директори шкіл Закарпатської області і міста Ужгорода. Модерувала захід начальник управління освіти Ужгородської міської ради Оксана Бабунич.
Виконавчий директор Закарпатського регіонального відділення АМУ Іван Ревтій підкреслив важливість теми практикуму, розповів про діяльність Асоціації міст України щодо лобіювання реформування галузі освіти. Консультант з правових питань Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша окреслив місце освітніх реформ в «системі координат» децентралізаційної реформи.
 
Більше 30 учасників практикуму отримали можливість ознайомитись з найактуальнішими новаціями як в освітній державній політиці, так і з дотичними напрямками управлінської, кадрової та фінансово-господарської діяльності в галузі освіти у тісному взаємозв’язку з роботою міських, селищних і сільських рад та об’єднаних територіальних громад.
Про здобутки і цікавий досвід діяльності освітніх закладів розповіли також головний спеціаліст управління Хустської міської ради С.Косик, начальник управління освіти, у справах дітей і молоді Полянської сільської ОТГ – П.Лізанець та інші учасники практикуму.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)