Практикум щодо змін у земельному законодавстві

19 / Вересень, 2016

провів у Луцьку проект ПУЛЬС

16 вересня у Луцьку Волинське РВ АМУ провело практикум із застосування законодавства на тему «Особливості впровадження та практика застосування змін у земельному законодавстві в умовах децентралізації влади». У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування Волині.

Виконавчий директор Волинського РВ АМУ Б.Самойленко, відкриваючи засідання, розповів про роботу Асоціації міст України та Проекту ПУЛЬС у сфері децентралізації, про допомогу органам місцевого самоврядування та ті практикуми, які ще очікують на посадовців. Він наголосив на тому, що децентралізація є тією реформою, яка дозволить змінити життя в Україні на краще і зробить громади сильними.

  

Під час заходу учасники під керівництвом модератора заходу, експерта А.Погорілого обговорили повноваження сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів у сфері земельних відносини, перспективи та реалії. Також відбулася дискусія на тему земельних правовідносин та регулювання містобудівної діяльності, їхнього особливого симбіозу, який діє із 2015 року. Модератор, зокрема, наголосив, що під часто під час засідання сільських рад є цілі сесії, котрі присвячені земельним питанням, тому земельна децентралізація та земельне законодавство є досить актуальним питанням. Він розповів про реформу землеустрою та особливості формування земельних ділянок.

Під час практичної зустрічі йшлося і про постанову уряду № 482 від 22 липня 2016 року “Про внесення змін до деяких Постанов Кабміну”.

Цікавою виявилася розмова і про оренду землі у 2016 році - нові правила гри та типові помилки.

Кожний блок питань, винесених на обговорення завершувався роботою у режимі “питання-відповідь”.

Захід відвідали й волинські журналісти, для яких ця зустріч виявилася корисною саме у сфері земельної децентралізації.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)