Полонений мер Олександр Бабич здобув спеціальну відзнаку ім. Павла Адамовича від Європейського центру солідарності в Ґданську (Польща)

09 / Лютий, 2023
08 лютого 2023 року на пленарному засіданні Європейського Комітету Регіонів в Брюсселі (Бельгія) відбулося вручення Премії імені Павла Адамовича, мера Ґданська, який у 2019 році загинув від смертельного поранення.
За поданням Асоціації міст України та Ради європейських муніципалітетів і регіонів спеціальну відзнаку отримав Олександр Бабич, мер українського міста Гола Пристань, який із березня 2022 року перебуває в російському полоні. Олександр Бабич відзначений європейськими партнерами  як приклад свідомої відданості своїй Батьківщині та українцям, які сьогодні виборюють своє право на життя, як представник всіх українських мерів, що були викрадені з початку російського вторгнення з метою максимально швидкого звільнення всіх представників місцевого самоврядування.
На врученні Премії Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан висловив сподівання, що отримання цієї відзнаки збереже життя всім мерам та полоненим громадянам України.
«Майже рік Україна бореться із підлою агресією, бореться не лише за свою свободу та безпеку, але й за свободу всієї Європи та демократичного світу. Важливо, що всі зараз розуміють, що ми подолаємо ворога саме спільними зусиллями», - наголосив Олександр Слобожан.
Він переконаний, що особистість Олександра Бабича уособлює в собі всіх українських мерів, які продовжують виконувати свої обов’язки незалежно від обставин, часто навіть ризикуючи власним життям.
Сьогодні голови українських громад попри всі обставини забезпечують максимально можливі умови для життя людей, підтримують належне функціонування критичної інфраструктури та надання комунальних послуг. 
Тому саме зараз, як ніколи, постаті Павла Адамовича та Олександра Бабича символізують  відданість служіння місцевому самоврядуванню, людям, захисту їхніх інтересів та ствердженню загальнолюдських цінностей. 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)