Підвищення ефективності орендних відносин в громадах - тема практичної сесії у Дніпропетровському РВ АМУ

24 / Вересень, 2021
24 вересня у Дніпропетровському регіональному відділені АМУ відбулась практична сесія із застосуванням законодавства на тему «Підвищення ефективності орендних відносин, спрощення та осучаснення процедури оренди державного та комунального майна».
Учасники: міські, селищні, сільські голови, профільні заступники голів, керівники та фахівці департаментів, управлінь органів місцевого самоврядування з питань орендних відносин.
Захід проведено в рамках спільного проекту АМУ та ДЕСПРО.
Модератором практичної сесії виступила перший заступник регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Анна Калініна. Вона представила процедури передачі майна в оренду та продовження існуючих орендних договорів. Експертка провела аналіз змін законодавства України, що стосуються оренди державного та комунального майна та інші нормативно-правові акти, які регулюють орендні відносини та алгоритм дій і особливості укладення договорів оренди державного та комунального майна. Зокрема, А.Калініна детально розповіла присутнім про нормативно-правові засади оренди об’єктів державної та комунальної власності в територіальних громадах, зокрема про Закон України «Про оренду державного та комунального майна», що набув чинності 01 лютого 2020 року. 
Також відбулась загальна дискусія, учасники практичної сесії отримали відповіді на нагальні питання. Крім того, представники громад отримали методичні матеріали щодо оренди та способів ефективного управління майном.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)