05 / Листопад, 2021
2 листопада 2021 року в онлайн режимі відбулося перше спільне засідання Робочих груп із налагодження співробітництва Хотинської міської ТГ та суміжних/не суміжних міських і сільських територіальних громад в рамках реалізації проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що реалізується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II) для Хотинської, Сторожинецької, Вижницької міських територіальних громад, Недобоївської і Жванецької сільських територіальних громад та Кутської селищної територіальної громади Чернівецької області.
 
Під час спільного засідання Робочих груп, експертом проєкту Андрієм Залужним, ознайомлено учасників із метою та завданнями засідання. Згодом представники громад презентували ідеї для спільного проекту «Від Дністра до Карпат», який об’єднає три області – Хмельницьку, Чернівецьку та Івано-Франківську.
Даний проект передбачає такі тематичні напрямки, як мультикультурність, історико-культурна спадщина, гастротуризм, природні цікавинки та оздоровлення. Пересуватися по маршруту можна буде як на автомобілі так і на велосипеді та пішою ходою.
 
Експерт проєкту Андрій Залужний також наголосив на важливості визначення громадами оптимальної форми співробітництва територіальних громад та обговорив із учасниками пропозиції до Договору про співробітництво територіальних громад, який має бути укладений між усіма учасниками партнерства, також терміни, форми та інструменти громадського обговорення Договору про співробітництво територіальних громад.
 
Перед завершенням установчих засідань робочих груп учасники визначили домашнє завдання, а саме:
  • розроблення концепції проєкту співробітництва територіальних громад  (відповідно до форми заявки ДФРР).
  • підготовка  рекомендацій щодо джерел фінансування проекту співробітництва;
  • підготовка пропозиції до проекту Договору про співробітництво територіальних громад;
  • проведення другого спільного засідання робочих груп громад в останній тиждень листопада 2021 року.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)