Перенесено дати обговорень законодавчих новацій у важливих для громад сферах, які проводять АМУ та Проєкт «ГОВЕРЛА»

20 / Грудень, 2021
Асоціація міст України та Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» розпочали цикл спільних заходів з обговорення законодавчих новацій у сферах оподаткування та бюджетного забезпечення, реформування територіальної організації виконавчої влади та місцевого економічного розвитку; позитивних та негативних тенденцій і наслідків відповідних законодавчих ініціатив.
В обговореннях беруть участь посадовці органів місцевого самоврядування, народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, експерти АМУ та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
Протягом грудня відбулося обговорення новацій податкового та бюджетного законодавства у 2021-2022 роках у Львівській, Волинській та Полтавській областях. Загалом планується провести 9 заходів, які проходитимуть у змішаному форматі (офлайн та онлайн). Обговорення законодавчих новацій щодо запровадження державного нагляду за діяльністю органів місцевого самоврядування (законопроект 4298) та законодавчих основ (переваг/недоліків) місцевого економічного розвитку, зокрема щодо впливу на територіальні громади прийняття законопроєкту «Про засади державної регіональної політики» (№ 5323) перенесено.
 
Про дати проведення майбутніх обговорень буде повідомлено окремо!
 
 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)