О.Слобожан: Після місцевих виборів запит на отримання навчання з гендеру зріс

11 / Грудень, 2020
11 грудня 2020 року з нагоди завершення пілотною групою навчального онлайн курсу «Гендерний підхід на місцевому рівні» Аcоціація міст України спільно з проєктом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» провели захід для підведення підсумків курсу, обговорення подальших дій та можливостей застосування отриманих знань.
У заході взяли участь: Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, Генеральний Секретар Конгресу місцевих та регіональних рад Ради Європи Андреас Кіфер, Виконавчий директор Мережі асоціацій місцевих органів влади Південно-Східної Європи (NALAS) Кельменд Заязі.
О.Слобожан нагадав, що Асоціація міст України у квітні-травні 2020 року в рамках проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) спільно з проєктом «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», який виконується АМУ та Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи, та у співпраці з проєктом «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) Федерації канадських муніципалітетів провела  опитування представників міських, селищних та сільських рад-членів АМУ з гендерної політики.
Дослідження було проведено до місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня, щоб після їх проведення подивитися, наскільки якісно змінилася ця ситуація. Так, до виборів співвідношення кількості жінок і чоловіків на посаді міського, селищного, сільського голови складало: 16,8% - жінки і 83,19% - чоловіки. За підсумками місцевих виборів, за даними ОПОРИ, співвідношення змінилося і склало: 36% - жінки, 64% - чоловіки. Такого результату вдалося досягти завдяки просвітницькій роботі, яку проводить Асоціація міст України, - сказав О.Слобожан
Також Виконавчий директор АМУ підкреслив, що після місцевих виборів запит на отримання навчання з гендеру зріс. І  онлайн-курс «Гендерний підхід на місцевому рівні в Україні» - це інструмент, який змінить гендерні показники.
 

Нагадаємо:
11 грудня 2020 року розпочинається навчальний онлайн-курс «Гендерний підхід на місцевому рівні в Україні».
2 жовтня Асоціація міст України провела в Українському кризовому медіа-центрі презентацію результатів опитування представників міських, селищних та сільських рад-членів АМУ з гендерної політики.​
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)