Онлайн-вебінари, присвячені аспектам муніципального енергоменеджменту

22 / Квітень, 2020
У рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», що впроваджується в Україні за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», з метою підвищення інституційної спроможності міст та ОТГ у сфері енергоефективності та енергоменеджменту планується проведення онлайн навчання.  (BMZ) компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», з метою підвищення інституційної спроможності міст та об`єднаних територіальних громад у сфері енергоефективності та енергоменеджменту планується проведення онлайн навчання.
5 вебінарів будуть присвячені основним аспектам муніципального енергетичного менеджменту. Вебінари пройдуть у 4 хвилі по областях з 29 квітня по 19 травня.
Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати на пошту nataliia.klymenko@giz.de до 27 квітня 2020 року. У день проведення вебінару, Ви отримаєте персональне запрошення у вигляді посилання на вебінар на вказану Вами адресу. Щоб долучитися до онлайн навчання необхідно буде перейти за вказаним посиланням.
Через обмежену кількість місць, учасники будуть обиратися на конкурсній основі. Відібрані учасники отримають підтвердження реєстрації на вказану ними електронну пошту до 27 квітня 2020 року.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)