Онлайн-семінар для представників громад щодо супроводження АСМС та роботи з персональними даними

30 / Квітень, 2021
28 квітня відбувся онлайн-семінар «(Не)відкриті дані місцевого самоврядування» для представників територіальних громад Донеччини, Житомирщини, Закарпаття та Запоріжжя. Захід проведений в рамках реалізації програми Асоціації міст України «Великі дані місцевого самоврядування».
В першій частині заходу учасникики розглянули питання особливостей збору, накопичення та обробки даних в Автоматизованій системі муніципальної статистики. Крім того, було проведене навчання для представників територіальних громад з питань внесення даних до АСМС.
Також під час семінару було проведено фокус-групу щодо ознайомлення з переліком документів/розпорядчих актів та процедур, відповідно до яких територіальні громади накопичують, обробляють та зберігають персональні дані.
З матеріалами заходу можна ознайомитися за посиланнями:
 Презентація  «(Не)відкриті дані» (переглянути)

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)