07 / Липень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
7 липня у Київському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Шляхи підвищення інвестиційної привабливості. Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проєктів». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Київського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: міські, селищні, сільські голови ОТГ, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів.
З привітальним словом до учасників звернулася модератор практикуму - в.о. директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА Наталія Погребна. У своєму виступі вона зосередила увагу слухачів на залученні інвестицій в туристичну сферу та розвиток інфраструктурних об’єктів.
Про розробку інвестиційних пропозицій та проєктів, створення інвестиційного порталу та паспорту регіону розповіла в.о. заступника директора департаменту економічного розвитку і торгівлі – начальника управління інвестицій Київської облдержадміністрації Аліна Піддубна.
Тетяна Ревенко, регіональний консультант Київського РВ АМУ з питань місцевого економічного розвитку, у своїй доповіді наголосила на прозорості прийняття рішень радами під час створення сприятливого регуляторного та інвестиційного середовища.
Також учасники онлайн-практикуму мали можливість ознайомитися з діяльністю Агенції регіонального розвитку Київської області у залученні інвестицій, яку презентував директор Агенції Дмитро Крепак.
Підсумував роботу практикуму виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Дехтярчук, який подякував учасникам за активну роботу та зазначив, що успішний розвиток громади великою мірою залежить від інвестиційної привабливості її території. Тому дуже важливо розробляти стратегії розвитку громад та вносити зміни в існуючі документи. І як наслідок – зробити життя людей в громадах кращим!
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Київського РВ АМУ:
АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.