25 / Травень, 2021
24-26 травня проходить Всеукраїнський форум «Україна 30.Земля», на якому обговорюються питання щодо головних пріоритетів у сфері земельних відносин. Впродовж тижня спікери та експерти, представники дипломатичних представництв та міжнародних організацій діляться досвідом щодо того, як іншим країнам вдалося реалізувати вільний земельний ринок.
Сьогодні, 25 травня, Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан бере участь в дискусійній панелі «Потреби та завдання громад на шляху до ринку землі». АМУ на форумі також представляють голови громад-членів Асоціації.
Під час пресконференції, що відбулася до початку панелі, О.Слобожан наголосив:
Передача земель за межами населених пунктів до комунальної власності громад, дерегуляція у сфері землеустрою, усунення корупційних ризиків в управлінні земельними ресурсами, що передбачає прийнятий та підписаний президентом Закон №1423-IX є складовою земельної реформи і несе позитивні зміни для земельної сфери. Такі процеси передбачають багато викликів та ризиків, які необхідно експертно опрацювати та забезпечити механізми надходження коштів до бюджетів громад від користування землею.
Трансляція форуму за посиланням.

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)