Офіційний запуск навчального онлайн-курсу «Гендерний підхід на місцевому рівні в Україні»

09 / Грудень, 2020
Асоціація міст України оголошує запуск навчального онлайн курсу «Гендерний підхід на місцевому рівні», який був розроблений в рамках проєкту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» у партнерстві з АМУ та Мережею асоціацій органів місцевого самоврядування в Південно-Східній Європі (NALAS).
З нагоди початку навчального курсу 11 грудня 2020 року Аcоціація міст України спільно з проєктом «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» організовують захід для ознайомлення з найбільш актуальними питаннями гендерної рівності на місцевому рівні, кращого розуміння потреб органів місцевого самоврядування, опису навчального курсу та методики викладання.
Учасники: народні депутати України, представники державних та місцевих органів влади, Кабінету Міністрів України, а також представники та експерти міжнародного донорського співтовариства.
► Реєстрація - за посиланням. Після заповнення реєстраційної форми учасники отримають програму та лінк на онлайн платформу, на якій буде проводитися онлайн-захід.
Мета курсу - надання учасникам знань про особисті, інституційні та структурні аспекти гендерної рівності, ознайомлення з міжнародними нормативно-правовими актами з гендерної рівності та підвищення обізнаності щодо національних політик, які сприяють гендерній рівності.

Онлайн курс організований в рамках проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», який спільно реалізують Асоціація міст України та Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи. Проект спрямований на покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їх національних асоціацій в діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого, підзвітного та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Він виконується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи як частина Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

Нагадаємо, 2 жовтня Асоціація міст України провела в Українському кризовому медіа-центрі презентацію результатів опитування представників міських, селищних та сільських рад-членів АМУ з гендерної політики.​

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)