07 / Липень, 2021
 
7 липня 2021 року відбувся четвертий навчальний онлайн-захід із серії безкоштовних вебінарів для органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами за загальною тематикою «Від теорії до практики ефективного управління земельними ресурсами».  
Навчання організовано Асоціацією міст України у партнерстві з Всеукраїнською аеро-геодезичною асоціацією в рамках Меморандуму про співробітництво.
Тема четвертого вебінару: «Нормативно-грошова оцінка земельних ділянок територіальних громад. Особливості тендерних процедур у сфері землевпорядних і містобудівних робіт». Модератором виступила представниця Всеукраїнської аеро-геодезичної асоціації Юлія Заїченко.
Про нормативно-грошову оцінку (НГО) земельних ділянок територіальних громад, а також доцільність оновлення НГО, її вплив на дохідну частину місцевого бюджету розповіла Ірина Полтавець, Голова Київського обласного осередку ВГО «Асоціація фахівців землеустрою України».
 
Експерт з тендерних питань Владислава Малініна розкрила особливості тендерних процедур у сфері землевпорядних і містобудівних робіт. Також вона розповіла про організацію процесу закупівлі.
 
Протягом вебінару учасники надсилали питання в онлайн-чат, на які спікери надавали вичерпні відповіді.
 
Пропонуємо переглянути відео вебінару:
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)