«(НЕ)відкриті дані громад» - онлайн-семінар з муніципальної статистики ВІДЕО+ПРЕЗЕНТАЦІЯ

14 / Вересень, 2021
14 вересня Асоціація міст України провела онлайн-семінар «(НЕ)ВІДКРИТІ ДАНІ ГРОМАД». Захід організовано з метою сприяння розвитку цифрових навичок громад та унормування питань обігу відкритих та персональних даних. 
У першій частині заходу було розглянуто питання функціонування Автоматизованої системи муніципальної статистики (АСМС), а саме: як відбувається збір, внесення, накопичення та обробка відкритих даних територіальних громад-членів АМУ.
Під час другої частини учасники ознайомилися з переліком документів/розпорядчих актів та процедур, відповідно до яких територіальні громади накопичують, обробляють та зберігають персональні дані жителів.
 
Презентація «(НЕ)відкриті дані громад» (завантажити)
Переглянути відео можна за посиланням.
 
Цей вебінар завершив серію з двох десятків вебінарів «(НЕ)відкриті дані громад», які відбулися протягом квітня-вересня 2021 року.
Діяльність з унормування обігу персональних даних реалізується в рамках проєкту «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування щодо захисту персональних даних», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety».

Нагадаємо, Автоматизована система муніципальної статистики була створена АМУ за підтримки Федерації канадських муніципалітетів в рамках Проєкту ПРОМІС.
Дізнатися більше про АСМС, яка є безкоштовною для громад-членів АМУ, та зареєструватися для отримання логіну та паролю можна за посиланням.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)