19 / Червень, 2024

03 червня 2024 року відбулась двостороння онлайн-зустріч між представниками Калуської міської громади, Івано-Франківська область, та муніципалітетом Лог’я (Фінляндія).

До зустрічі долучилися представники Асоціації міст України та муніципалітетів Калуш і Лог’я.

Андрій Найда, Калуський міський голова, презентував Калуську громаду, надавши інформацію про її розташування, структуру, площу, населення та бюджет. Також окреслив сфери діяльності громади, а саме: освіту, культуру, спорт, медицину, сільське господарство, туризм, релокований бізнес і ВПО, міжнародну співпрацю.

А.Найда зазначив пріоритетні завдання в громаді в умовах війни, серед яких виділив енергозбереження, культурну та освітню діяльність, допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Юха-Пекка Лемус, віцемер міста Лог’я, представив Лог’я як туристичний муніципалітет з великою кількістю озер, зазначивши про місцезнаходження, площу, населення. Також розповів про великі проєкти розвитку муніципалітету, зокрема будівництва залізної дороги Гельсінкі-Турку, готелю та басейну.

Віцемер міста Лог’я підкреслив, що муніципалітет відкритий до співпраці та запропонував організувати літній табір для дітей Калуської громади.

Наталія Лазаренко, експертка проєкту, Асоціація міст України, підсумовуючи результати зустрічі, висловила сподівання на подальше партнерство.

Під час зустрічі учасники домовилися розпочати двосторонню співпрацю над спільним проєктом для розвитку Калуської міської громади.

Захід організовано Асоціацією міст України у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)