06 / Вересень, 2023

06 вересня 2023 року відбулась двостороння онлайн-зустріч між представниками Слобожанської селищної територіальної громади (Харківська область) та муніципалітету Веннес (Швеція).

Зустріч була організована Асоціацією міст України (АМУ) і Радою європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR) у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що реалізовується за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

У зустрічі взяли участь представники муніципалітетів Слобожанське та Веннес, Ради європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR), U-LEAD з Європою та Асоціації міст України (АМУ).

У червні 2023 року, на Конференції партнерства в м. Стокгольм було підписано протокол про наміри щодо співпраці між муніципалітетами  Слобожанське та Веннес, де серед пріоритетних напрямків співробітництва визначено ефективне управління відходами.

Тож метою зустрічі став обмін досвідом між українським та шведським муніципалітетами щодо галузей комунального господарства, екологія та поводження з твердими побутовими відходами, обговорили питання майбутнього навчального візиту до муніципалітету Веннес.

Слобожанської у громаду представляли:

Дмитро Діхтяр, Селищний голова,

Вікторія Попова, начальник відділу економічного та інвестиційного розвитку,

Тетяна Колобова, спеціаліст з економічного та інвестиційного розвитку.

З боку муніципалітету Веннес взяли участь Генрік Естрем, заступник очільника, та Олександра Ластовецька.

Асоціація міст України продовжуватиме роботу для розвитку співпраці між громадами, організації навчальних візитів та допомоги в реалізації спільних проєктів громад у майбутньому.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)