03 / Вересень, 2019
30 серпня 2019 року у 165 випуску видання «Урядовий Кур’єр» опублікована постанова Кабінету Міністрів Українивід від 21.08.2019 №823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю». Цією постановою затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю:
  • Державною службою України з питань праці та її територіальними органами;
  • виконавчими органами міських рад міст обласного значення та сільських, селищних міських рад і ОТГ.
Відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України Постанова Уряду набирає чинності з дня її офіційного опублікування у виданні «Урядовий Кур’єр». Тобто, органи місцевого самоврядування уже можуть проводити інспекційні відвідування та виявляти недобросовісних роботодавців з питань:
  • своєчасної та повної оплати праці;
  • дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці;
  • оформлення трудових відносин
Нагадаємо, 21 серпня Уряд постановою №823 затвердив Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, ухваливши Постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю». АМУ під час засідання Уряду представляв Директор Центрального офісу впровадження децентралізаційної реформи Асоціації міст України В.Мягкоход. 
 
Запрошуємо громади ознайомитися із розробленими АМУ методичними рекомендаціями ЗДІЙСНЕННЯ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ (ЗАВАНТАЖИТИ).
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)