28 / Жовтень, 2021
25 жовтня в онлайн-режимі відбулося   установче засідання робочої групи із питань співробітництва Білопільської міської територіальної громади Сумської області в рамках  Проєкту  «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).
Експертка із налагодження співробітництва територіальних громад Ніна Мельник представила детальний аналіз соціально-економічних показників   громади та відзначила основні культурні особливості кожної території.
Члени робочої групи запропонували зосередитися на вирішенні питання очищення річки Вир та   на необхідності залучення до обстеження русла ріки фахівців.
Наступним етапом стане підготовка проєкту Договору про співробітництво територіальних громад  та проведення спільної робочої групи для його обговорення.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)