17 / Листопад, 2021
17 листопада в онлайн-режимі відбулося спільне засідання робочих груп із питань співробітництва Білопільської міської територіальної громади та сусідніх громад Сумської області - Ворожбянської міської, Миколаївської селищної та Річківської сільської територіальних громад. Захід  організовано в рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки  Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).
На засіданні обговорювалися перспективні напрямки співробітництва та узгодженно предмет співробітництва: очищення русла річки Вир.
Під час заходу директор ТОВ «ЕКОБЕРЕГ» Юрій Голубєв презентував дорожню карту проведення ревіталізації малих річок, експертка із налагодження співробітництва територіальних громад Ніна Мельник поінформувала про досвід реалізації подібних проектів в інших громадах та презентувала проект Договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів. Також вона наголосила на важливості визначення громадами оптимальної форми співробітництва територіальних громад та обговорила із учасниками пропозиції до Договору про співробітництво територіальних громад, який має бути укладений між усіма учасниками партнерства, а також терміни, форми та інструменти громадського обговорення Договору про співробітництво територіальних громад. Учасники засідання разом напрацювали можливі пропозиції до Договору про співробітництво територіальних громад.    
Наступним етапом стане підготовка концепції проєкту співробітництва територіальних громад та проведення засідання спільної робочої групи для його обговорення.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)